John zit alles behalve stil in Coronatijd. Zijn Apres Ski single ‘Zon Pils Feest’ is nog maar 2 maanden uit of hij laat alweer van zich horen. Ditmaal heeft John besloten om een feel-good liedje uit te brengen. ‘Het is eigenlijk een kruising tussen een ballad en een vrolijke radiotune. Het doel van deze plaat is weer een geheel nieuwe kant van mezelf te laten horen en wederom jong en oud te verenigen in één liedje’, aldus John Dame.
De gevoeligheid in de coupletten en de meerstemmige refreinen maken je supervrolijk. Wederom een song met een geheel eigen melodielijn, arrangement en zelfgeschreven tekst. Naast zijn werkzaamheden als zanger-entertainer, ontwikkelt John zich tevens meer en meer als tekstschrijver van Nederlandstalige songs.
Voor de productie en de release ging John Dame opnieuw een samenwerking aan met Peter van Kesteren van Leico Music. De RTV-promotie wordt weer verzorgd door Maurice Edelenbosch van UltimateDisk.